Neváhejte a využijte svou Wi‑Fi pro marketingové účely!

Hand - starobrno

O nás!

Svět obchodu a reklamy se přesouvá do online prostředí a pokud ne celý, tak aspoň jeho významná část. Je těžké najít nové způsoby, jak se co nejvíce zviditelnit a přitom dokázat cílit podle potřeb kampaně a zároveň mít zpětnou vazbu s výsledky kampaně. Objevila se jednoduchá myšlenka spojení veřejné Wi‑Fi sítě v restauracích, kavárnách, nemocnicích, ski areálech, dopravních prostředcích a také na nádražích, náměstích, či jiných místech v ČR s možností prezentace. Věnovali jsme tomuto nápadu nemálo času, aby následně vzniknul Wiline.


Wiline tvoří parta lidí, jejímž cílem je především nadšený a spokojený zákazník. Zákazník, který má zájem o moderní způsob prezentace. Který ví, že s Wiline dostane jeho marketingová kampaň nové rozměry.

O všem
máte přehled

S Willine samozřejmě také získáte přístup do své zákaznické sekce, díky čemuž budete mít přehled o všech důležitých informacích a funkcích. Nejen, že tak budete moci kontrolovat a spravovat celou svou inzerci, ale budete mít krásný přehled nad výdělky vašeho hotspotu.

Jít do zákaznické sekce
Tablet - statistics


Ozvěte se nám!

Kontakt