Inzerujte s námi! Jako Ahold!
Věděli jste, že i vaše 
Wi‑Fi může vydělávat?

Hand - starobrno

O Wiline

Wiline přináší pasivní příjem pro poskytovatele a moderní způsob reklamního sdělení pro zadavatele reklamy. BUĎ VIDĚN MODERNĚ a NECH SVOU Wi‑Fi VYDĚLÁVAT. Náš moderní Wi‑Fi marketing osloví potencionální zákazníky, kteří se připojí na různých místech na chytrou Wiline Wi‑Fi.  

Pro koho je Wiline určen?

pictogram-1

CÍLENÁ REKLAMA

Vaši reklamu můžeme zacílit z hlediska území (konkrétní město nebo kraj), podle typu zařízení (kavárny, restaurace,…), služeb (dopravní podniky, vzdělávací instituce, sportovní zařízení,…) a dle zájmu koncových zákazníků.

pictogram-4

MODERNÍ REKLAMNÍ MÉDIUM

Reklama, která se objeví po přihlášení k Wi-Fi, upoutá pozornost lidí, a navíc se u tohoto druhu reklamy nevyskytuje reklamní slepota v takovém rozsahu jako u jiných reklamních médií.

pictogram-6

SBĚR DAT

Wiline lze také použít ke sběru kontaktních údajů (telefonní čísla, emailové adresy) uživatelů Wi-Fi. Ty pak můžete využít pro vaše další marketingové strategie. Pokud potřebujete zvýšit povědomí o vaší značce, pak využijte potenciálu reklamy přes Wiline.

pictogram-1

Zajistěte si pasivní příjem

Díky naší moderní a chytré Wiline Wi-Fi, lze inzerentům poskytnout místo pro jejich reklamu. Vy tak můžete vydělávat tisíce korun měsíčně.

pictogram-2

Zvyšte image i svého vlastního podniku

Willine můžete využít i ke zviditelnění svých vlastních akcí, novinek a sdělení. Ukažte se pomocí chytré Wiline Wi-Fi!

pictogram-6

Získejte s Willine zpětnou vazbu na svůj podnik a služby

Díky všestrannému využití reklamního prostoru po připojení zákazníků na Wiline Wi-Fi, lze získat i zpětnou vazbu například na spokojenost s obsluhou, jídlem, vašimi službami, nebo získat náměty na zlepšení.

Mám volnou Wi-Fi a chci ji poskytnout

Pro poskytovatele

Mám zájem začít přes Wiline inzerovat

Pro inzerenty

I když žijeme ve světě nejrůznějších technologií, osobní kontakt je pro nás důležitý (vždy vítaný).